Nasza nazwa
Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Ważne strony o jeździectwie

W Polsce znajdziemy wiele istotnych portali, które propagują ideę jeździectwa. Na świecie najpopularniejszy z nich to chyba HorseSport.com, który to koniecznie trzeba odwiedzić.

Niesłychana gonitwa sportowa

Co ciekawe wyścigi konne można także obstawiać. Jakie są zakłady bukmacherskie na wyścigi?

Wyścigi konne także można obstawiać u bukmacheraHazard niejedną ma twarz. Obstawiać można tak na dobrą sprawę wszystko, nie mniej jednak można w tym zakresie wyszczególnić kilka co bardziej popularnych form. W gronie tym znajdują się niewątpliwie wyścigi konne. Jest to sport, który ludzie uprawiali z powodzeniem jeszcze w czasach starożytnych, dzisiaj jest on również niezmiernie popularny.

W wyścigach podziwiać można konie różnych ras, ale przede wszystkim są to konie arabskie oraz pełnej krwi angielskiej. Wyróżnia się dwa rodzaje takich wyścigów, a mianowicie płaskie (czyli bez przeszkód) oraz z przeszkodami. Najczęściej organizowanymi wyścigami konnymi są zawody w galopie, nie mniej jednak nierzadko organizuje się tez zawody kłusaków. W momencie, kiedy zwierzę się zagalopuje – a takie przypadki się zdarzają, zostaje zdyskwalifikowane.

Zawody są przeprowadzane na wyścigowych torach określanych mianem hipodromów. Zawodników dosiadających koni nazywa się natomiast dżokejami. Nie każdy ma predyspozycje, aby zostać dżokejem – ważne są tu miedzy innymi warunki fizyczne, taka osoba musi być bardzo szczupła, mało ważyć i być raczej niskiego wzrostu.

Na zakładach konnych można zarówno wygrać, jak i przegrać. Taki jest urok hazarduWyścigom nieodłącznie towarzyszą zakłady pieniężne – obstawia się poszczególne gonitwy. Można sporo wygrać, ale i sporo przegrać. Co prawda, nie jest to to samo co kasyno, ale jednak i tutaj istnieje wysokie ryzyko przegranej. Wyścigi takowe i ich obstawianie to jedna z najczęściej wybieranych form gier hazardowych, od której można się uzależnić. Znanych jest wiele przypadków, kiedy to ludzie na wyścigach tracili prawdziwe fortuny i rujnowali sobie, jak również swoim najbliższym życie.

Portal HorseSport.pl - 2001-2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone.
FB | IG | Twitter